Kakaová ceremónia 1212 aktivácia vyššieho ja

12.12.2019

Unikátny koncept z dielne Cacao SiStar spája starovekú Mayskú šamanskú tradíciu s tajnou jogínskou technikou na otvorenie vedomia a obdobou extatického tanca. Znie to komplikovane, no v podstate si to proste iba užiješ. Cieľom je zabaviť sa, smiať sa, objaviť radosť a svoju autentickú podstatu. Spoločne vytvoríme bezpečný priestor, kde môžeš precítiť rôzne aspekty svojho bytia a odovzdať sa sile prítomneho okamihu.
Ak ťa baví skúšať nové veci s nádychom mystiky, sprítomniť sa vo svojom srdci alebo proste len zažívať zvýšené stavy vedomia (if you know what we mean) a hľadáš alternatívny program na večer, je to pre teba!
Teobromín, hlavná psychoaktívna látka kakaa, znamená v preklade Jedlo Bohov. Keď si vychutnáš tradične pripravené kakao, pochopíš prečo. Budeš sa cítiť božsky. Bez problémov, bez hraníc a s pokojným úsmevom.
Počas 3 hodín na evente Cacao Joi si vychutnáš ceremoniálne kakao, ktoré ti navodí uvoľnený a príjemný stav, vedome precítiš ako ti stúpa energia, vytancuješ sa do sýtosti a nakoniec si relaxačne vychutnáš liečivú silu tejto starovekej medicíny.
Podľa mystiky Merkabah je 12:12 je kódový portál, ktorý aktivuje vaše merkabické pole. Keď sa to stane, ste v súlade s ľudským srdcom spájajúcim sa s vedomím jednoty. Počas tohto vzácneho portálu sa napojíme na svoje srdce a naladíme si vedomie na vyššiu úroveň.
Ak by ste silou mocou chceli vedieť, čo sa bude diať počas tohto eventu, podrobná roadmap pocitov je na našom Instagramovom profile @cacaosistar spolu s detailným popisom ceremoniálneho kakaa. Ako správni kakaopiči však odporúčame tieto informácie ignorovať (zbytočne by ste do toho ťahali hlavu) a navrhujeme, aby ste prišli s otvoreným srdcom a nechali sa uniesť do neznáma. Zvedavosť, hravosť a prázdna myseľ ti postačia.
____----- Praktické informácie ----____
Kde? Luna Banská Bystrica
Kedy? Štvrtok 12.12. Začíname presne o 18:30, príď o 10-15 minút skôr
Kapacita: 20 ľudí___Investícia do super zážitku___
Na prípravu správnej dávky ceremoniálneho kakaa ťa vďačne prosím o potvrdenie svojej účasti zaplatením rezervačného poplatku 10 Eur na https://paypal.me/pools/c/8jnHZaBfYJ . Ak nemáš PayPal účet, môžeš si ho buď jednoducho a zadarmo vytvoriť, alebo nám napíš email a obratom ti pošleme číslo účtu.
Cena ceremónie: +9 Euro na mieste konania
____Čo si so sebou priniesť____
- Pohodlné oblečenie (u žien môže byť aj dlhšia sukňa na zvýraznenie ženskosti) - budeme sedieť na zemi v tureckom sede a tancovať
- Zámer: Deň-dva dopredu si sadni sám/sama so sebou v tichu so zavretými očami na 3 až 5 minút , zhlboka a pravidelne dýchaj a opýtaj sa svojho srdca, čo chceš vo svojom živote posunúť na vyššiu úroveň. Čo ti chýba? Čo chceš mať vo svojom živote? Viac radosti? Viac rovnováhy? Viac zdravia? Hlboko vo vnútri vieš správnu odpoveď, nájdi ju.
___Odporúčania v deň ceremónie___
- Vyhýbať sa alkoholu a káve
- Zvýšiť príjem pitia čistej vody
- 3 hodiny pred ceremóniou už nič nejesť
___Kontraindikácie___
Osoby s vážnymi srdcovými chorobami a užívajúce antidepresíva by sa mali o konzumácii 100% kakaového nápoja poradiť so svojim lekárom (možnosť menšiej dávky).
Účasť je na vlastnú zodpovednosť.