Kakaová ceremónia 24.1.2020

24.01.2020

Precíť rôzne aspekty svojho bytia a odovzdaj sa sile prítomneho okamihu spojením starovekej Mayskej šamanskej tradície pitia ceremoniálneho kakaa, s tajnou jogínskou technikou na otvorenie vedomia a obdobou extatického tanca. A staň sa súčasťou uikátneho konceptu z dielne SiStar.
Ak ťa baví skúšať nové veci s nádychom mystiky, oslavovať život tancom, sprítomniť sa vo svojom srdci alebo proste len zažívať zvýšené stavy vedomia s použitím darov svojho tela a prírody, je to pre teba.
Teobromín, hlavná psychoaktívna látka kakaa, znamená v preklade Jedlo Bohov. Keď si vychutnáš tradične pripravené kakao, pochopíš prečo. Budeš sa cítiť božsky, bez bariér a nazrieš do ukrytých častí podvedomia, ktoré potom s láskou vypustíš.
____----- Praktické informácie ----____
Kde? Luna Banská Bystrica
Kedy? Štvrtok 24.1. Začíname presne o 18:30, príď o 10-15 minút skôr
Kapacita: 20 ľudí
Investícia do super zážitku: 20 Euro na mieste konania!!! DÔLEŽITÉ!!! Na prípravu správnej dávky ceremoniálneho kakaa ťa vďačne prosím o potvrdenie svojej účasti registráciou na FB evente____Čo si so sebou priniesť____- Pohodlné oblečenie (u žien môže byť aj dlhšia sukňa na zvýraznenie ženskosti) - budeme sedieť na zemi v tureckom sede a tancovať
- Zámer: Deň-dva dopredu si sadni sám/sama so sebou v tichu so zavretými očami na 3 až 5 minút , zhlboka a pravidelne dýchaj a opýtaj sa svojho srdca, čo chceš vo svojom živote posunúť na vyššiu úroveň. Čo ti chýba? Čo chceš mať vo svojom živote? Viac radosti? Viac rovnováhy? Viac zdravia? Hlboko vo vnútri vieš správnu odpoveď, nájdi ju.___Odporúčania v deň ceremónie___
- Vyhýbať sa alkoholu a káve
- Zvýšiť príjem pitia čistej vody
- 3 hodiny pred ceremóniou už nič nejesť___Kontraindikácie___
Osoby s vážnymi srdcovými chorobami a užívajúce antidepresíva by sa mali o konzumácii 100% kakaového nápoja poradiť so svojim lekárom (možnosť menšiej dávky).Účasť je na vlastnú zodpovednosť.