Workshop výroby prírodnej kozmetiky BB

09.02.2020

Domáca výroba bio kozmetiky je skvelým spôsobom realizácie svojej kreativity v súlade s prírodou a vlastným telom. Ručne vytvorená kozmetika je tiež vďačným darčekom, ktorý máte možnosť prispôsobiť na mieru, či už vôňou, typom olejov, konzistenciou alebo tvarom.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> ♥♡♥ <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Na workshope si vyrobíme balzam na pery, nechtíkovú masť v bambuckom masle, liftingové sérum pre zrelú pleť a kokosovú pastu na zuby. Svoje výtvory si samozrejme odnesiete domov.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> ♥♡♥ <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Použijeme oleje ako napríklad jojobový, argánový, konopný či olej z marhuľových jadierok. Predstavím vám ich účinky a porovnáme si ich správanie s kokosovým či bambuckým maslom v kozmetike.
Do našich výtvorov budeme pridávať aj vitamín E či zázračnú kyselinu hyaluronovú. Nevynecháme ani včelí vosk a kakaové maslo.
Budeme tiež pracovať so 100% esenciálnymi olejmi, ktoré dodajú našim výrobkom príjemnú vôňu a naučíme sa používať minerálne farbivá. Povieme si niečo aj o bylinkách a ich všestrannom využití nielen v kozmetike.
K dispozícii budú nové dózičky a fľaštičky, na ktoré si potom dodatočne môžete vytlačit aj vlastné etikety.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> ♥♡♥ <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Cena 39eur
Svoje miesto si môžeš rezervovať emailom na paula.zahradnikova@gmail.com odkiaľ ti následne budú odoslané ďalšie info.
Účasť na workshope môžeš aj darovať formou darčekového poukazu ;)
Workshop prebehne v LUNA CENTRUM BB na adrese Medená ulica 1, Pršianska terasa, Banská Bystrica, 97405
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> ♥♡♥ <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
PAULA ZÁHRADNÍKOVÁ
Vlastnú kozmetiku si vyrábam už 7 rokov. Chemické koktejly v drogériách ma už dlhšiu dobu nelákajú, a tak som začala pátrať po prírodných alternatívach. Skúšam nové kombinácie či prispôsobujem na mieru a rada sa s vami podelím o moje skúsenosti. Zároveň ma teší, že okrem vlastného tela svojou kozmetikou nezaťažujem ani Matku Zem. Som nadšená z toho, aké je jednoduché vytvoriť si bio kozmetiku podľa svojich predstáv.